A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engellilerle 360 Derece İletişim kitabı çıktı. Daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

Arzum - Elektrikli Ev Aletleri

Firmaya Ait İlanlar


Firma Hakkında

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1953 yılında Sultanhamam, İstanbul'da Güney İthalat ve Koll. Şti. olarak küçük elektrikli ev aletleri pazarında faaliyet göstererek pazara girmiştir.

1966 yılında ütü, mekanik halı süpürgesi, vantilatör, ısıtıcı, banyo baskülleri vb. ürünleri kendisine ait olan Arzum markasıyla Türkiye pazarına sunmuştur. Arzum markalı ürünlerin pazara tanıtılmasında ilk olarak mutfak robotları öncü olmuştur. 1990'lı yıllara kadar mutfak robotlarının öncülüğünde diğer ürünlerle birlikte pazarda adını sıkça söz ettiren Arzum, 1993 yılında kurulan yeni şirkete de ismini vermiştir.

Türkiye'nin Gümrük Birliğine girmesi ile birlikte, uluslararası markaların Türkiye pazarını önemli ölçüde zorlayacağı düşüncesinden hareketle, 1996 yılı içinde Hong Kong' lu bir firma ile ortaklık kurularak Arzum'a alternatif üretim kaynağı yaratılmıştır. Bu vesile ile hızla geliştirilen ve yenilenen Arzum ürün yelpazesi, 1996 yılı sonu itibariyle yalnızca 15 çeşit iken, bugün 100 çeşidi aşmış bulunmaktadır. Ürün geliştirmeye yönelik çalışmalar her geçen gün hızla devam etmektedir.

Arzum ürün gruplarını özetle;
Gıda Hazırlama, Pişirme ve Kızartma, İçecek Hazırlama, Temizlik, Kişisel Bakım, Ütü, Şofben, Mutfak Gereçleri Grubu gibi ana başlıklar altında toplayabiliriz. Tüm bu gruplar içindeki ürünler, tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verecek ölçüde, aynı anda birden fazla işlevi yerine getirecek şekilde tasarlanmıştır.

40 yılı aşkın süredir Elektrikli Küçük Ev Aletleri Sektöründe faaliyet gösteren, sektörün öncü ve yenilikçi şirketlerinden biri olan küçük elektrikli ev aletleri sektörünün lider markalarından Arzum, geliştirdiği ürünlerle sadece yurtiçinde değil yurtdışında da yaratıcılık, yüksek teknoloji ve değer katan ürünleriyle birlikte büyümeyi hedeflemektedir. Arzum?un, ihracat yaptığı ülkeler arasında Almanya, İran, Irak, Kıbrıs, Türkmenistan, Lübnan, Ürdün, Kırgızistan , İsrail , Yunanistan ve Romanya? da yer alıyor.

 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."