A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engellilerle 360 Derece İletişim kitabı çıktı. Daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

Alcatel Lucent Teletaş - Telekomünikasyon

Firmaya Ait İlanlar


Firma Hakkında

Alcatel-Lucent 79.000 çalışanı ve 130'dan fazla ülkedeki operasyonları ile küresel erişimi olan yerel bir ortak konumundadır. Şirket sektördeki en deneyimli küresel servis takımına sahiptir ve iletişime odaklanan en büyük yenilik ve teknoloji firmalarından biridir. Alcatel-Lucent, dünya çapında servis sağlayıcılara, kurumlar ve devlet yönetimlerine, kullanıcılara ses, veri ve video haberleşme servisleri sağlama olanağı sunar. Şirketin genel merkezi Paris'te bulunmaktadır.

 

Alcatel Teletaş'ın  İstanbul (merkez büro) ve Ankara'da birer tane olmak üzere, yurtiçi projelerde 270 personelin görev yaptığı iki ofisi bulunmaktadır. Alcatel Teletaş önemli telekomünikasyon altyapı projelerinin her birinde yer almış, IPMPLS, DWDM gibi son teknoloji çözümleri başarı ile uygulanmıştır. Bunun yanında Alcatel Teletaş bu alanlarda edinmiş olduğu bilgi birikimini kullanarak İstanbul'da görev yapmakta olan 180 mühendisiyle Alcatel-Lucent'ın  dünyadaki diğer birimlerinin satış sonrası aktiviteleri için de destek vermektedir.

 

Alcatel Teletaş,Türkiye'de tasarım, satış, entegrasyon, kurulum, müşteri hizmetleri alanında güçlü bir konumdadır ve Türk Telekom, Avea, Turkcell, Vodafone Türkiye dahil olmak üzere sabit ve mobil operatörlere hizmet vermektedir. Alcatel Teletaş faaliyetleri kapsamında ISP'lere, kamu kuruluşlarına ve büyük şirketlere de hizmet vermektedir.

 

İnsan Kaynakları Politikaları

Alcatel Teletaş, hızla değişen pazar koşulları ve artan rekabet ortamında başarının ancak teknik beceriler ve kişisel yetkinliklerle donatılmış yenilikçi ve sonuç odaklı çalışanlar ile gerçekleştirebileceği bilinci ile çalışan memnuniyetini faaliyetlerinin esası olarak görmektedir.

 

Kendisine, müşterilerine, yatırımcılarına ve topluma taahhüdü olan "Önce Müşteri, Yenilikçilik,Takım Çalışması, Saygı ve Sorumluluk" değerleri Alcatel Teletaş'ın İnsan Kaynakları politika ve uygulamalarının da temelini teşkil etmektedir.

 

Başarıyı ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen İnsan Kaynakları bölümü, "Dünyanın iletişim şeklini geliştirerek insanların hayatını zenginleştirmek" vizyonunu gerçekleştirecek her seviyede liderler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Eğitim ve Bireysel Gelişim stratejisi bu amaca hizmet edecek şekilde yapılandırılmıştır.

 

Bu kapsamda, İnsan Kaynakları Bölümü'nce çalışanların sürekli gelişimine, farklı vizyon, beceri ve teknik bilgi kazanmalarına olanak sağlayan projeler geliştirilmekte ve Alcatel Teletaş'ın telekomünikasyon sektöründe bir okul olarak algılanması sağlanmaktadır. Yurtdışı rotasyon olanaklarını da içeren bu projeler, çalışanlarımıza son teknolojiler konusunda donanım sahibi olarak Telekomünikasyon sektörünün hızlı gelişmesine ayak uydurma ve farklı kültürlerle çalışma olanağını tanımaktadır.

 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."