A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engelsiz Kariyer'de "HIZLI ADAY BUL" ile aradığınız engelli adaya anında ulaşın! Daha fazla bilgi için Engelsiz Kariyer'e Kurumsal üye olabilirsiniz.
Hızlı İş Ara:         

Boyner Grup - Perakende

Firmaya Ait İlanlar


Firma Hakkında

Boyner Grup; bünyesinde bulundurduğu 7 grup şirketi, Altınyıldız, A&Y Marka, Beymen, Boyner Büyük Mağazacılık, BR Mağazacılık, Morhipo ve Hopi, 25’ten fazla markası, 500’den fazla mağazası ve 10.000’den fazla çalışanı ile 15 milyondan fazla müşterisinin koşulsuz mutluluğu için hizmet veren, öncü ve yenilikçi kimliği ile güvenilir ürünler sunan Türkiye’nin en büyük gıda ve elektronik dışı perakende grubu. Lüks moda marka mağazalarından, çok katlı perakendeciliğe ve e-ticarete kadar, farklı perakende formatlarında her geçen gün büyüme gösteren Boyner Grup, dinamik ve yenilikçi çalışma arkadaşlarını perakende sektörüne kazandırmak istiyor!   

 

Boyner Grup’ta Yaşam

 

Boyner Grup olarak çalışma ortamımızın, çalışanlarımıza mutluluk ve güven sağlaması bizim için esas! Müşterilerimiz için uyguladığımız koşulsuz müşteri mutluluğu stratejisini çalışma ortamımızda da çalışanlarımız için uygulama hedefi ile çalışıyoruz. Bizim için Boyner Grup’un tüm şirketlerinde, demokratik bir ortamda çalışma imkanı sağlamak ve çalışanlarımızın mutluluğunu görmek çok önemli!

 

İşe alım, terfi, transfer, rotasyon ve ücretlendirme gibi tüm İnsan Kaynakları politika ve uygulamalarımızda adil bir yaklaşımı benimser, hiçbir şekilde ırk, renk, cinsiyet, din, medeni hal, etnik kimlik, sağlık durumu, ailevi sorumluluklar, sendikal etkinlik ya da üyelik, fiziksel engellilik ya da yaş gibi etkenlere dayalı ayrımcılık yapılmasını kabul edilemez buluruz. Tüm süreçlerimizde fırsat eşitliği sunarız.  

 

Türkiye’nin En İyi işvereni – Great Place To Work

 

Boyner Grup, 2013 ve 2014 yıllarında çalışan oyları ve kültür incelemesi ile “En İyi İşveren” (Great place To Work) seçildi. Great Place To Work anketine göre çalışanlarımızın %93’ü Boyner Grup’ta çalışmaktan gurur duyuyor!

 
 
Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."