A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engellilerle 360 Derece İletişim kitabı çıktı. Daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

Genel Koşullar

Bu bölüm özellikle Engelsizkariyer.com’un genel kullanım şartlarını kanuni ve genel sorumluluklarını içerir.

Lütfen, portalı kullanmadan önce aşağıda yazılı maddeler ve açıklamaları dikkatlice okuyunuz. Ve sistemi kullanmanız durumunda bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelir. Eğer aşağıda belirtilen şartları kabul etmiyorsanız, Engelsizkariyer.com'u hiçbir şekilde ve herhangi bir amaçla kullanmayınız.

Bu sayfada bulunan genel kullanım şartlarını Engelsizkariyer.com haber vermeden dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Ve bu hakkı daima saklı tutar. Portalı ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret ederek okumanız tavsiye edilir.

Portal kullanım kuralları

Engelsizkariyer.com, verdiği hizmet ve içerikleriyle herkese açık bir portaldır. Portal’a sadece engelliler ve engelliler sektöründe hizmet veren iş arayan kişiler üye olabilir. Aksi durumunda bırakılan diğer özgeçmişler dikkate alınmayacaktır. Aşağıdaki durumlar söz konusu olduğunda portalın kullanımını Engelsizkariyer.com engelleyebilir. Ve bu hakkı portal yönetimi daima saklı tutar. Ayrıca isteyerek ya da istemeyerek aşağıda belirtilen bazı durumlardan birini yapan ilgili kişi ya da kişiler hakkında Engelsizkariyer.com'un her türlü kanuni hakkı saklıdır.

  • Yanlış, eksik, düzensiz ve yanıltıcı bilgilerin, genel ahlak kurallarına uygun olmayan fotoğraf ya da ifadeleri içeren özgeçmiş ya da bilgilerin portala kaydedilmesi halinde,
  • Özgeçmiş dışı bilgilerin; genel veya özel duyuruların, ticari reklam amaçlı bilgilerin ve üyelik satış/pazarlama taleplerinin kaydedilmesi halinde,
  • Portalda yer alan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,
  • Portala kayıt olan üyelere verilen kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması halinde,
  • Portalın tüm güvenliğini zora sokacak yada tehdit edecek, kullanılan içerik ve yazılım çalışmasını engelleyecek yazılımların yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda,
  • Olası bir virüs vasıtasıyla portalın çalışmasını engellemek ya da sabote etmek,
  • Portala size ait olmayan diğer kullanıcı bilgilerine girmek veya girmeye çalışmak. Ve genel kurallara uygun olmayan her türlü elektronik postanın yollanması ve sitenin kilitlenmesini sağlama amacıyla aynı anda oldukça fazla ticari veya kişisel elektronik postanın yollanması.

Portalda yer alan içerik kopyalanması

Portalda sunulan içerik, her türlü bilgi üye ve ziyaretçilerin kişisel kullanımı içindir. Engelsizkariyer.com, özel çıkar ve ticari amaçlar olmamak koşulu ve sadece kendiniz tarafından kullanılmak koşulu ile sadece bir kereye mahsus kaynak gösterilmek şartı ile kopyalanmasına izin verir. Bilgi içeriği ve diğer tüm hizmetlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz asla kullanılamaz. Engelsizkariyer.com’un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. Bu portalda yer alan her türlü bilgi ve hizmet ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Engelsizkariyer.com’un haberi olmaksızın portala link vermek, portalda yayınlanan herhangi bir bilgi ya da öğeyi başka bir internet sitesinde yayınlamak ve kullanmak kesinlikle yasaktır.

Bu portalın tasarımı ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın kullanılması, kopyalanması kesinlikle yasaktır. Aksi halde kanuni girişimler yapılacaktır.

Portaldaki yazılım ve tasarımlar çok özel olduğu için her hakkı Engelsizkariyer.com’a aittir.

Engelsizkariyer'in Sorumlulukları

Portal içinde yer alan, üye olan kişi ve firma bilgilerinin içeriğinden Engelsizkariyer.com asla sorumlu tutulamaz.

Portal içinde önceden haber vermeden, istediği değişiklikleri yapma hakkı Engelsizkariyer.com’a aittir. Bu portalda yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk kullanıcılara aittir.

Özgeçmişini portalda bulunduran aday/kullanıcı; özgeçmişinde bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur. Aday bu bilgileri kendi oluşturduğunu ve her türlü bilginin doğru olduğunu kabul etmektedir.

Engelsizkariyer.com hiçbir zaman bir işveren değildir; portalda yer alan özgeçmişler Engelsizkariyer.com’un sorumluluğu altında yer almamaktadır. İşveren firma ile kendi vasıtasıyla ilişkiye geçen özgeçmiş sahibi, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

Engelsizkariyer.com, portalın yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir.

Portalda yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı Engelsizkariyer.com'a bu konu ile ilgili bir sorumluluk yüklenemez. Engelsizkariyer.com, portalın yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve portalda herhangi bir virüs yer alıp almadığı ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir.

Engelsizkariyer.com bu sitede yer alan her türlü bilgi, haber, makale ve diğer materyal ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu portalda yer alan diğer yönlendirme ya da bilgilendirme bağlantıları olan (linkler) ile ilgili her türlü risk her zaman kullanıcıya aittir.

Engelsizkariyer.com özgeçmişinize bağlı olan bütün bilgileri gizlilik prensiplerine bağlı kalmak koşulu ile portalda üye olan firmalarla etkili sonuçlar oluşturmak amacı ve pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

Bizi tercih ederek Engelsizkariyer.com’a gösterdiğiniz ilgi ve güven nedeniyle çok teşekkür ederiz.

Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."