A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engellilerle 360 Derece İletişim kitabı çıktı. Daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

Gizlilik Prensibi

Engelsizkariyer.com, oluşumu yayın hayatına başlayıp kurulduğu günden bugüne, engellilere insan kaynakları ve kariyer portalı olarak en çok aday gizliliğine önem vermektir. Engelsizkariyer..com internette yüzde yüz gizlilik ilkesini benimseyen bir insan kaynakları ve kariyer içeriği sağlayan bir portaldır.

Çalıştığınız firma Engelsizkariyer.com üyesi ise özgeçmişinizin bu firma tarafından görülmesini istemiyorsanız, bu talebinizi/isteğinizi kolaylıkla özgeçmiş formunda bulunan "AMBARGO" bölümünde firmanızı işaretleyerek ya da yazarak sağlayabilirsiniz. Sizin üyelik gizliliğinizi korumak için, "Bu Markayı İstemiyorum" dediğiniz bir firmanın ismi saklı olan ilana eğer başvuru yaparsanız başvurunuz firmaya iletilmeyecektir.

Engelsizkariyer.com'da  özgeçmiş  formunu dolduran ve üye olan adayların iletişim için  (telefon numaraları, e-posta  v.b. gibi) adresleri üyelik sözleşmesini okuyup kabul ederek portalımıza üye olan kuruluşlarla paylaşılmaktadır.

Bir insan kaynakları, kariyer ve engelliler istihdam rehberi olan Engelsizkariyer.com'un veritabanı adayların özgeçmişlerinden oluşmaktadır. Eğer hiçbir firmanın özgeçmişinizi görmesini istemiyorsanız ve özgeçmişinizi sadece ilanlara başvuru yapmak için kullanmak istiyorsanız, yapmanız gereken İş Arayışı seçeneğinizi "PASİF" hale geçirmenizdir.

Sistemimize kaydolan tüm işverenlerin özgeçmişinizi görebilmesi için İş Arayışı seçeneğinin mutlaka     "AKTİF" hale getirilmesi gerekmektedir. Böylece sisteme bıraktığınız özgeçmişiniz sadece Engelsizkariyer.com'a üye olan firma kullanıcıları tarafından görüntülenebilecektir.

Engelsizkariyer.com portalına üye olan ancak istenilen ve beklenen gizlilik prensiplerine ve şartlara uymayan kişi veya kuruluşların bu prensipleri yerine getirmeyip istenmeyen bir durumla ya da  zedelemeleri halinde  Engelsizkariyer.com sorumlu tutulamaz. Bu tür istenmeyen bir durumla karşı karşıya geldiğiniz durumda istediğiniz an özgeçmişinizi sistemimizden silebilirsiniz.

Portalda size ait üye kullanıcı adınız ve şifrenizle aynı anda iki kişi kesinlikte sisteme giremez. Eğer portal üzerinde size ait şifre ve kullanıcı adıyla sisteme giriş yapıldığını fark eder ya da bir bilgi alırsanız, hemen portala tekrar giriş yaparak anında şifrenizi  değiştiriniz. Portalda şifre değişikliği için kendi özel sayfanızdaki ad, soyad, e-posta, rumuz ve şifre bilgilerinizi değiştirmenizi sağlayan bölüme girebilirsiniz.

Engelsizkariyer.com'daki tüm çalışmalarınızı tamamladıktan hemen sonra özel "ÇIKIŞ" butonunu tıklayarak çıkmanız üye gizliliğinizi korumak ve güvenliğiniz açısından oldukça önemli olduğunu bilmenizi istiyoruz. Engelsizkariyer.com'un en çok üzerinde durduğu aday gizlilik prensibinde tüm gayretlerimize rağmen olumsuz bir durum söz konusu olursa, hiç zaman kaybetmeden konuyu "YARDIM" bölümüne girerek bize iletebilirsiniz.

Türkiye'nin ilk Engelliler Kariyer ve İnsan Kaynakları portalı Engelsizkariyer.com'a verdiğiniz destek, önem ve  duyduğunuz güven için çok teşekkür ederiz.

Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."