A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engellilerle 360 Derece İletişim kitabı çıktı. Daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

Hakkımızda

Engelsiz Kariyer; engellilerin iş dünyasında daha vasıflı bireyler olmasında öncülük edecek, bilgi, haber gibi istihdam ve kariyer hakkında zengin içerikli bilgi vererek rehberlik eden, işgücü piyasasında iş arayan engellilerle, engelli işçi arayan işverenlerin online internet ortamında buluştukları Türkiye’nin ilk Engelliler Kariyer ve İnsan Kaynakları portalıdır. İş arayan engelliler ve engelliler sektöründe çalışanlar Engelsizkariyer.com'da oluşturdukları özgeçmişleri (Cv) ile istihdam ve kariyerlerini profesyonel olarak yönetme şansı elde ederler.

Engelsizkariyer.com, "İş dünyasında engellilere istihdam ve kariyerde fırsat eşitliği" düşüncesiyle hareket ederek iş arayan engellileri, isverenle en doğru ve en hızlı şekilde bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Her engel grubu dikkate alınarak kullanılan özel ve ilk kez en üst düzeyde erişilebilirlik yazılım teknolojisi ile engellilere sunduğu ayrıcalığın dışında firmalara da en doğru adaylara, en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Engelsizkariyer.com; projelendirme, araştırma ve geliştirme ile çalışmalarına 2004 yılının Şubat ayı içerisinde başlamış, 2008 yılının Şubat ayında ise yayın hayatına başladı.

Engellilerin istihdamı ve kariyeri konularında internet, yazılı ve görsel medya organlarında yer almayan birçok bilgi ve içerik ilk kez Engelsizkariyer.com’da bir araya geliyor. Engelsizkariyer.com, işverenlerin, engelli işçi çalıştırma avantajlarını öğrenerek engelli istihdamına teşvik etme ve engellilerin iş dünyasında yaşadıkları ya da yaşayacakları problemleri ortadan kaldırarak, kaliteli işgücü piyasası oluşumunda öncülük ve gerçek bir çözüm olmayı hedefliyor.

Engelliler ve engelliler sektöründe çalışanların iş başvuru hızı ve kalitesinde firmalara etkili kazanımlar sunan Engelsizkariyer.com, internet teknolojilerindeki tüm yazılım yeniliklerini de yakından takip ederek bunları portala en doğru ve hızlı şekilde aktararak ziyaretçilerine ve kullanıcılarına ayrıcalıklar sunmayı planlıyor.

Engelsizkariyer.com, iş ve işçi bulunmasına aracılık yapmayacaktır. Engelli istihdamı ve kariyer konularında zengin içerik sağlayarak sadece portalda yer almak isteyen işverenlerin iş ilanları yayınlanacaktır.

Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."