A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Türkiye''nin ilk ve tek engelli aday veritabanı ile istihdamın kalbi Engelsiz Kariyer''de atıyor. Daha fazla istatistik bilgi için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

İlan Tüm İlanlar

Engelsiz Staj
(Ref:ES1)
İlan Tarihi: 30 Ağustos 2018
Şehir / Ülke: İstanbul (Tümü) Türkiye
Personel Sayısı: 50

İş Tanımı
Engelsizkariyer.com Akademi "Engelsiz Staj"yer Yetiştirme Programı

Öğrencilikten iş hayatına geçişte ve kariyer planlama sürecinde engelli adayların yanında olmayı hedefleyen Türkiye’nin ilk engelli iş gücü kaynağı Engelsizkariyer.com, şimdi de Engelsiz Staj Programı imkanı sağlıyor.

“Engelsiz Staj” programına katılacak engelli bireyler, özgeçmiş (CV) hazırlama, imaj yönetimi ve kişisel markalaşma, sözlü ve yazılı iletişim, kendini ifade etme, mülakat canlandırması, güçlü yanları, potansiyellerini ortaya, liderlik çıkarma gibi performanslarını geliştirebilecekleri eğitimler ile konusunda duayen isimlerinden teknik, sosyal ve özel başlıklarda uygulamalı, interaktif eğitimlerini alma ayrıcalığı yaşayacaklar.

İnsan kaynakları dünyasının öncü isimlerin deneyim ve yol gösterici hikayelerine tanıklık edeceğiniz “Engelsiz Staj” programının 1. Buluşması için son başvuru 25 Eylül 2018 Salı günü.

29 Eylül’deki programa katılacak yetenekler Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinde öncelikli staj fırsatlarına ulaşma kolaylığına sahip olacaklar.

Engelsiz Staj Programında Neler Olacak?
"Engelsiz Staj" 1 tam günlük teknik, sosyal ve özel başlıklar olmak üzere 3 bölümden oluşacak. “Engelsiz Stajyer Yetiştirme Programı” programı sabah 08.30’da başlayarak 18.30’da sertifika töreni ile sona erecek. Teknik, sosyal ve özel başlıklardan oluşan eğitimler ile birlikte uygulamalı, interaktif ve mülakat canlandırmalı gerçekleşecek “Engelsiz Staj” programında soru, cevap ve geri bildirim de olacak.

Programa katılmaya hak kazanacak adayların tamamı “Engelsiz Staj” programına ücretsiz katılabilecek. Program İstanbul Gayrettepe’de ki Denizbank Genel Müdürlük Binası Deniz Akademi’de gerçekleşecek. İşitme engelli adaylar için işaret dili çevirisi ve görme engelli adaylar için de betimleme desteği verilecek.

Engelsiz Staj Programına Katılanlar Neler Kazanacak?
Programa katılanlar arasından seçilecek 10 kişiye 3 aylık mentörlük, Engelsizkariyer.com Akademi “Engelsiz Staj” katılım sertifikası ve staj olanağı sağlayan firmalarla CV paylaşımı olmak üzere ayrıcalıklı fırsatlar kazanacaklar.

Etkinlik ne zaman, nerede olacak?
Tarih: 29 Eylül 2018, Cumartesi günü
Saat: 08.00 – 18.30
Yer: Denizbank Genel Müdürlük- Deniz Akademi Gayrettepe, İstanbul

Seçilen 50 kişiden biri olduğunu nasıl öğreneceksin?
Etkinlikten 3 gün önce Engelsizkariyer.com tarafından aranarak ya da e-posta ile davet edilebilirsin.

Programa tam gün katılmak zorunludur. Bunu yerine getiremeyecek adaylar başvurmasın.

Adayların refakatçisiz katılmaları zorunludur.

Eğer istenmeyen bir durum nedeniyle “Engelsiz Staj” programına katılamayacaksanız arandığınızda ya da etkinlikten önce bizi haberdar etmeyi sakın unutmayın!

Bu program kar amacı gütmeyen Sosyal Girişimcilik Projesi ve Türkiye’nin ilk engelli iş gücü kaynağı Engelsizkariyer.com tarafından hazırlanmıştır. 1. Engelsiz Staj programı Türk Telekom destek sponsorluğunda Denizbank’ın mekan sponsorluğunda ve Yasadikca.com Engelliler Haber Sitesi’nin iletişim sponsorluğu ile düzenlenmektedir.

Son başvuru tarihi 25 Eylül 2018 Pazartesi gününü sakın kaçırmayın!


Aranan Nitelikler
Tecrübe: Tecrübesiz adaylar

Eğitim Seviyesi: Düz ve Meslek Liselerinden Mezun, Ön Lisans, Lisans/Üniversite, Yüksek Lisans, Doktora seviyesinde ki yeni mezun, 3. ve 4. sınıf öğrencileri ve 2017 yılında mezun olmuş ancak hiç bir iş tecrübesi olmayan engelli adaylar da başvuru yapabilirler.
Diğer Nitelikler
Sektör: Üniversiteler
Pozisyon: Stajyer
Çalışma: Stajyer
Cinsiyet: Bay/Bayan
Son Başvuru Tarihi: 29 Eylül 2018


Firmanın diğer ilanları için tıklayınız

Bu İlana başvuru yapabilmeniz için üye olmanız gerekiyor.

  Üye Olmak İçin tıklayın  

Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."