A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Duyuru: Engelli Gençler için Siemens Dijital Dönüşüm Kampı'na başvuru için hemen tıklayın. (Betimleme: Masada bilgisayar karşısında oturan erkek tekerlekli sandalye kullanıcısı gencin gülümseyen resmi.)
Hızlı İş Ara:         

İlan Tüm İlanlar

Siemens Dönüşüm Kampı Başvuru İlanı
(Ref:SiemensProje2)
İlan Tarihi: 13 Eylül 2020
Şehir / Ülke: İstanbul (Tümü) Türkiye
Personel Sayısı: -

İş Tanımı
Siemens 3. Dijital Dönüşüm Kampı ile gelecekte engel yok!

Siemens Türkiye, yazılıma ilgi duyan, amatör olarak yazılım ile ilgilenen, ilgili okullardan mezun olmuş ve kendisini daha fazla geliştirmek isteyen engelli gençlere özel düzenlediği 3. Dijital Dönüşüm Kampı ile geleceği yakalamaya davet ediyor. Katılımcılar kamp boyunca yazılım eğitimi programına katılıp sertifikalarını alabilecek, Siemens’te Ar-Ge projelerinde deneyim kazanabilecekler. Hatta iş yaşamlarını Siemens’te sürdürme şansını yakalayabilecekler.

Türkiye’yi geleceğin dijital dünyasına taşıma misyonunu üstlenen Siemens, 3. Dijital Dönüşüm Kampı ile engelsiz bir kariyer yolculuğu sunarak gençlerin geleceğin dünyasına donanımlı bir şekilde hazırlanmasına katkı sağlayacak.

Siemens 3. Dijital Dönüşüm Kampı’na lise, lisans ya da ön lisans teknik program mezunları başvurabilir.
Başvuruların ardından yapılacak değerlendirme sonucunda seçilen gençler kampta ilk 3 ay boyunca verilecek yazılım odaklı eğitimlerin ardından sınavlara girerek sertifikalarını alacaklar.

Eğitim aşamasından sonra uygun pozisyon olması durumunda kamp katılımcıları kendi alanlarında iş deneyimi elde etmek üzere 6 ay daha Siemens Türkiye bünyesinde çeşitli görevler üstlenecekler. Bu kapsamda katılımcılar Siemens Türkiye Ar-Ge alanında çalışarak profesyonel iş dünyasına ilk adımı atacak ve gerçek bir iş hayatını deneyimleme olanağı bulacaklar.

Katılımcılar, program süresince ve sonrasında yapılan değerlendirmeler sonucu kariyerlerine Siemens Türkiye’de devam etme imkanına da sahip olabilecekler.Aranan Nitelikler
Siemens Türkiye’nin Engelsizkariyer.com işbirliği ile düzenlediği 3. Dijital Dönüşüm Kampı’nda yerini almak isteyenler başvurularını aşağıdaki bağlantılardan yapabilir.

Programı başvurusu için koşullar:

- Lise, ön lisans veya lisans teknik program mezunu
- Yazılıma meraklı
- Haftada 5 gün eğitim/çalışma temposuna hazır


SON BAŞVURU TARİHİ: 25 EYLÜL 2020
Diğer Nitelikler
Sektör: Bilişim Teknolojileri
Pozisyon: Bilgisayar Programcısı
Çalışma: Tam Zamanlı
Cinsiyet: Bay/Bayan
Son Başvuru Tarihi: 13 Ekim 2020


Firmanın diğer ilanları için tıklayınız

Bu İlana başvuru yapabilmeniz için üye olmanız gerekiyor.

  Üye Olmak İçin tıklayın  

Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."