A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engellilerle 360 Derece İletişim kitabı çıktı. Daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

Üyelik Avantajları

Firmalar için (Kurumsal)

Engelsizkariyer.com, Türkiye'de iş arayan engelliler ve bu sektör için çalışanlarılar engelli işçi arayan işverenlerin engelli istihdamı hakkında her konuda bilgi edindiği ve aradığı adaylara ulaştığı (online internet ortamında buluşturan, gizlilik prensibi ilkesi ile hizmet veren ilk ve tek Engelliler İnsan Kaynakları ve Kariyer portalıdır.

Neden Engelsizkariyer.com? Engelsizkariyer.com engelli istihdamında firmalar için aradıkları elemanı arama, bulma ve seçme gibi süreçlerde engelli işgücü piyasasında gerekli duyarlılığın ve doğru bilgilerin verilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca tüketen değil engelliler için üreten bir toplum farkındalığı oluşturmak için. Engelsizkariyer.com'a vereceğiniz ilanlarla Türkiye'nin her yerinden % 3 engelli çalıştırma kontenjanınız için istediğiniz engelli işçi adaylarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Ve ilk kez zengin engelliler özgeçmişlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Doğru Aday: Engellilerin engel durumu, yaşam şartları, mimari engeller ve benzeri bir çok koşulları göz önüne alarak çok uzun süren ya da işverenin ertelemelerine son vererek klasik metodlara kıyasla doğru adaylara online internet ortamında en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Engelsizkariyer.com'un sahip olduğu kendi konseptinde ilk ve tek ayrıcalıklı engelliler kariyer portalı olarak gizlilik ilkesi nedeniyle başka bir yerde bulmakta zorlandığınız üst düzey pozisyonlardaki sayısız özgeçmişlere ulaşma şansınız olur.

İlan Verme: Engelsizkariyer.com'da nerde olursanız olun bir tıkla istediğiniz zaman aradığınız işçi adayları için ayrıntılı bir şekilde pozisyonları ilan edebilirsiniz.

Başvurularda Arama: Engelsizkariyer.com'da yayınladığınız ilanlara gelen başvuruları inceleyebilir, aradığınız engel durumu , yaş ve benzeri ayrıntılarla niteliklere göre başvurular arasından özel arama yapabilme ayrıcalığından da yararlanabilirsiniz.

Başvuru Cevaplama: İstihdamda istenilen iş ve adayların başvurularında İnsan Kaynakları Bölümlerinin en çok zaman ve uğraş gerektiren işlemlerinden olan, gelen başvuruların cevaplanması, Engelsizkariyer.com'un oluşturduğu özel sistem sayesinde çok hızlı bir şekilde sonuçlanır.

Mesaj: Portalda uygun bulduğunuz adaylarla Engelsizkariyer.com özel mesaj sistemiyle kolay iletişim imkanı sağlayabilirsiniz.

Aday Havuzu: Birbirinden farklı özelliklere sahip özgeçmişleri tek tek inceleyip aradığınız adaya ulaşmak için kaybedeceğiniz vakit yerine, Engelsizkariyer.com'da ilkkez online ortamda aradığınız adayın özel kriterlerini seçip, aynı formatta hazırlanmış özgeçmişlere çok hızlı bir şekilde ulaşılır.

Aday Listeleme: Engelsizkariyer.com'da kriterlere ve uygun pozisyonlara göre seçtiğiniz engelli adaylara daha sonra kolay ulaşabilmek için adayları sayfanızdaki aday listelerinize ekleyebilirsiniz.

İş Arayanlar için (Bireysel)

Engelliler artık hayat mücadelesi ve iş dünyasında daha güçlü, daha mutlu olacaklar. Çünkü hiçbir şey için engel yok. Portal, engellilerin bundan böyle iş dünyasında hak ettikleri yeri almalarında öncülük edecek önemli bir hizmet ve adım. Portal, engellileri iş dünyasına kazandırarak tüketen değil üreten bireyler olarak görülmesini ve milli servet olarak ekonomide söz sahibi olmalarını sağlayarak ciddi istihdam olanakları sağlayacaktır.

Bir türlü aradığı işi bulamayan ve artık iş aramaktan yorulan engelli adaylar Engelsizkariyer.com'a üye olarak kariyerlerini profesyonel olarak Engelsizkariyer.com'un sunduğu avantajlarla yönetme şansına sahipler.

İlanlara Başvuru: Engelsizkariyer.com'da boy ve portre (vesikalık) fotoğrafınızı ekleyebileceğiniz özgeçmişinizi Engelsizkariyer.com üzerinde oluşturarak, eleman seçme işlemlerini Engelsizkariyer.com'dan sağlayan üye firmaların yayınladıkları ilanlara dilediğiniz an başvuru yapabilirsiniz.

Başvurularım: Aradığınız özelliklere uygun ilanlara yaptığınız iş başvurularınızı kolay kullanımla online olarak takip edebilirsiniz.

İş Alarmı: Engelsizkariyer.com'da yeni üye olan tüm firmalar ve yayınlanan ilanlardan haberdar olup, başvuru yapma imkanı elde edebilirsiniz. Size sunulan İş Alarmı hizmetiyle (Üyelik başvurunuzu yaptığınız an size sunulan bilgilendirme kutucuklarından hangi başlıkları işaretlerseniz size o konularda İş Alarmı otomatik e-mail olarak gelir) isteyeceğiniz çalışmayı tercih ettiğiniz iş alanlarında yayınlanan tüm yeni ilanları e-posta aracılığıyla takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

Cv (Özgeçmiş) Güncelleme: Engelsizkariyer.com üzerinde oluşturduğunuz özgeçmişinizdeki engelinizle ilgili özel bölümleri eksiksiz, açıklayıcı bir biçimde doldurmanız size daha kolay uygun pozisyonlarda iş bulma olanağı ve kolaylığı sağlar. Portalda bilgilerinizi gelişmelere göre istediğiniz an güncelleyebilirsiniz. özgeçmişinizi güncellediğiniz anda yapmış olduğunuz ilan başvurularınız dahil tüm işverenler özgeçmişinizin son halini görürler.

Mesajlarım: Engelsizkariyer.com'da uygun bulduğunuz iş ilanlarına mesaj sistemiyle kolay iletişim imkanı sağlayabilirsiniz. Mesaj sistemi aracılığıyla firmalardan size gönderilen mesajları takip edebilirsiniz.

Gizlilik: Engelsizkariyer.com'un gizlilik prensibi sayesinde oluşturacağınız özgeçmişinizin görüntülemesini istemediğiniz firmalar mı var? “Bu Markayı İstemiyorum” bölümünü işaretleyerek gizliliğinizi rahatlıkla sağlayabilir ve dilediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Portalda sunulan tüm hizmetler sizin güvenliğiniz ve başarılı sonuçlar almanız içindir.

Engelsizkariyer.com Veritabanı: Portala üye olan firmaların, engelli personel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla veritabanı içinde yapacakları araştırmalarında her zaman özgeçmişinizi inceleme imkanları olacak.

Engelsizkariyer.com'un Misyonu: Türkiye'de, Engelsizkariyer.com istihdam alanlarında ihtiyaç duyulan ve zorunlu olan engellilerin özgeçmiş ve datalarıyla, işverenlerin engelli işçilere kolaylıkla ulaşmasında büyük bir boşluğu dolduracaktır. Ve en önemlisi engellilerin daha vasıflı ve deneyimli bir birey olabilmeleri için Türkiye'nin her bölgesinde engellilere, STK'lılara ve İşverenlere eğitim ve kariyer danışmanlığı verecektir. Bu sayede, engellileri iş dünyasına kazandırmayı ve engelli iş gücünün engelli oldukları için değil yetkinliklerinden dolayı istihdam edilmesini sağlayacak.

Engelsizkariyer.com'un Farkı : Portalda yer alan Bilgi Bankası, İşveren Rehberi, Başarı Hikayeleri, Sık Sorulan Sorular, Köşe Yazıları gibi ilk kez kariyer dünyasında engellilere sunulan zengin içeriklerle, kariyerinize yön verecek bilgiler edinebilirsiniz. Portal aracılığı yada dışındaki başarı ve deneyimlerinizi diğer üyeler ve tüm Engelsizkariyer.com ziyaretçileriyle paylaşabilirsiniz. Engelsizkariyer.com'da gözlerden kaçmayan bir başka hizmette iş yerinde yaşadığınız ya da yaşayabileceğiniz problemleriniz, haklarınız gibi benzer bir çok konuda cevap bulmak için "Destek Hattı" bölümümüzdeki "Sorularınız" sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."