A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engellilerle 360 Derece İletişim kitabı çıktı. Daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

Etkinlikler 

İş Dünyasında Engelli Farkındalığını Arttıran Firmalara Engelsiz Kariyer'den Ödül
Yazdır Arkadaşına Gönder    
Engelsiz Kariyer'den '1. İŞVEREN FARKINDALIK ÖDÜLLERİ' 

Engelsiz Kariyer 'İşveren Farkındalık Ödülü 2010' logosu

Türkiye’nin İlk Engelliler İnsan Kaynakları ve Kariyer Portalı Engelsiz Kariyer, insan kaynakları ve kariyer dünyasında işverenlerin doğru ve nitelikli engelli adaylara ulaşmasını, engelli işgücü piyasasının oluşmasını, kariyer planlamasında fırsat eşitliğinin sağlanması gibi kazandırdığı yeniliklerle sektörde kendi alanında hem ilk hem de tematik marka olarak öncülük yapmaktadır. 

İş dünyasında engelli farkındalığını arttıran firmalara Engelsiz Kariyer'den ödül.
 
2010 yılında ilk kez birincisi düzenlenen ‘1. İŞVEREN FARKINDALIK ÖDÜLÜ’ Engelsiz Kariyer'e Kurumsal Üye olan firmalar arasından seçilen üç firmaya verilecek.
 
Firmalar tarafından engelli adaylara, seçme ve yerleştirme sürecinde sağlanan doğru pozisyonlarda görev verilmesi, diğer çalışanlarla ayrım gözetmeksizin fırsat eşitliği oluşturulması, devamlılık ve verimlilik sağlanması, engelli çalışanların işveren memnuniyetlerinin araştırılması değerlendirme kriterleri arasında yer almaktadır.  Profesyonel yaklaşım, duyarlılık ve farkındalık örneği sergileyen Finans Emeklilik, Best Buy ve Eczacıbaşı - Lincoln Electrik Askaynak firmaları danışmanlarımız ve değerlendirme kurulumuzun yaptığı değerlendirme sonucu İŞVEREN FARKINDALIK ÖDÜLÜ 2010’ un sahibi oldular.
 
Ödül töreni; 14.04.2010 tarihinde Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek 15. İnsan Kaynakları Zirvesi ve Fuarı kapsamında saat: 15.50’de Management Center Turkey, Engelsiz Kariyer ve Eventus’un ev sahipliğinde düzenlenecek. ‘İş Dünyasında Önyargılar Engelliler için Kalkacak Herşey Değişecek’ başlıklı oturumun ardından firmalara takdim edilecektir.

 
yukarıya git
Yukarı


Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."