A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engellilerle 360 Derece İletişim kitabı çıktı. Daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

Etkinlikler 

Engelsiz Kariyer Akademisi'nden Engelliler ve Ailelerine Kişisel Gelişim Eğitimleri
Yazdır Arkadaşına Gönder    
'Bir Dokunuş Herşeyi Değiştirir' Buluşmaları 

Henry Ford şöyle der; “Yapacağım da deseniz, yapamayacağımda deseniz haklı çıkarsınız.” Çünkü önünüzdeki tek engel sizsiniz! Kapasitenizin sınırlı olduğunu düşünmek, buna inanmak gerçekleştirebileceğiniz şeyleri kısıtlamanın ya da yapmaktan vazgeçmenin en etkili yollarından biridir.

Türkiye’nin İlk Engelli İş Gücü Kaynağı, Engelliler İnsan Kaynakları ve Kariyer Portalı Engelsiz Kariyer, insan kaynakları ve kariyer dünyasında işverenlerin doğru ve nitelikli engelli adaylara ulaşmasını, engelli işgücü piyasasının oluşmasını, kariyer planlamasında fırsat eşitliğinin sağlanması, engellilere meslek edindirme kursları, e- Öğrenme, Engelsiz Kariyer Akademisi kişisel gelişim eğitimleri, işverenlere engellilerle doğru iletişim metodları eğitimi gibi daha sayamadığımız bir çok çalışma ile sektöre kazandırdığı yeniliklerle kendi alanında hem ilk hem de tematik marka olarak liderlik yapmaktadır. 
Engelliler İnsan Kaynakları ve Kariyer Portalı Engelsizkariyer.com, ‘BİR DOKUNUŞ HERŞEYİ DEĞİŞTİRİR’ adlı yeni sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Proje kapsamında ‘Engelsiz bir iş yaşamı ve mutlu bir hayat mümkün’ sloganı ile Engelsiz Kariyer Akademi Buluşmaları düzenliyor.
Engelsiz Kariyer Akademi Buluşması kapsamında işitme, ortopedik, görme ve zihinsel çocuk ailelerine yönelik sivil toplum örgütleri ile yapılan işbirliği çerçevesinde kişisel gelişim eğitimleri verilecek. Projeye katılım ücretsiz ve ev sahipliği yapacak her STK belirlediği kişileri eğitime davet edebilecek.
Projenin 2. buluşma eğitimleri Sosyal Hizmet Uzmanı Müge Civan, Yazar ve Yaşam Koçu Filiz Tosyalı tarafından verilecek.
Eğitim Programı
Bakırköy Zihinsel Engelliler Eğitim Derneği
Tarih: 25 Ekim 2011
Saat: 13.00
Yer: Bakırköy

 
yukarıya git
Yukarı


Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."