A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engellilerle 360 Derece İletişim kitabı çıktı. Daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

Etkinlikler 

İş Dünyasında Engelli Farkındalığı Engelsiz Kariyer'le Artıyor
Yazdır Arkadaşına Gönder    
3. İşveren Farkındalık Ödüller Sahiplerini Buluyor 

İş dünyasında engelli farkındalığını arttıran firmalara Engelsiz Kariyer'den ödül.

Türkiye’nin İlk Engelliler İnsan Kaynakları ve Kariyer Portalı Engelsiz Kariyer, insan kaynakları ve kariyer dünyasında işverenlerin doğru ve nitelikli engelli adaylara ulaşmasını, engelli işgücü piyasasının oluşmasını, kariyer planlamasında fırsat eşitliğinin sağlanması gibi kazandırdığı yeniliklerle sektörde kendi alanında hem ilk hem de tematik marka olarak liderlik yapmaktadır.
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘İŞVEREN FARKINDALIK ÖDÜLÜ’, Engelsiz Kariyer'den aday yerleştirmesi yapan firmalara verilecek.
Firmalar tarafından engelli adaylara, seçme ve yerleştirme sürecinde doğru pozisyonlanlarda görev verilmesi, diğer çalışanlarla ayrım gözetmeksizin fırsat eşitliği oluşturulması ve engelli çalışanların işveren memnuniyetlerinin araştırılması değerlendirme kriterleri arasında yer almaktadır. Profesyonel yaklaşım, duyarlılık ve farkındalık örneği sergileyen üç firma, danışman ve değerlendirme kurulumuzun yapacağı değerlendirme sonucunda ‘İŞVEREN FARKINDALIK ÖDÜLÜ 2012’ in sahibi olacak.
Ödül töreni; 15.02.2012 tarihinde Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 17. İnsan Kaynakları Zirvesi ve Fuarı kapsamında Galata Salonu'nda saat: 11.30’de Management Center Turkey, Engelsiz Kariyer ve Eventus’un ev sahipliğinde düzenlenecek. Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan'ın konuk olacağı ‘Engelli İstihdamında Bilişimle Dönüşüm Zamanı’başlıklı seminer programı ardından firmalara takdim edilecektir.

 
yukarıya git
Yukarı


Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."