A-  A+ A  |  Erişilebilirlik Anasayfam Yap Anasayfam Yap   Favorilerime Ekle Favorilerime Ekle Siteyi Öner Siteyi Öner 
Engellilerle 360 Derece İletişim kitabı çıktı. Daha fazla bilgi ve satın almak için tıklayınız.
Hızlı İş Ara:         

Etkinlikler 

Engelsiz Kariyer Günü '16 Sizi Bekliyor
Yazdır Arkadaşına Gönder    
İstihdam Şampiyonu Engelsiz Kariyer Günü '16'ya Davetlisiniz 
Engelsiz Kariyer Günü 2016, engelli aday arayan firmalarla iş arayan ve staj yapmak isteyen engellileri bir araya getiriyor. Sektörün öncü firmalarına doğrudan ulaşma ayrıcalığı yaşayan engelli adaylar kariyer fırsatlarına daha kolay ulaşabiliyor.

Engelsizkariyer.com, EYAF EXPO ve İŞKUR'un katkıları ile bu yıl da Engelsiz Yaşam Fuarı’nda Engelsiz Kariyer Günü ’16 etkinliği gerçekleştirecek. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle 01-04 Aralık 2016 tarihleri arasında 4 gün düzenlenecek. Sabah saat: 10. 00 – 17.00 arasında firmalar engelli adaylarla yüzyüze görüşmelerini yaparak yüzlerce aday Cv’sine ulaşabilecekler. Engelsiz Yaşam Fuarı’na geçen yıl genel ziyaretçi katılımı 15 bin, genel engelli gruplarından engelli ziyaretçi katılımı ise yaklaşım 9 bin olduğu belirtildi. Eğer firma olarak engelli aday ya da engelli olarak iş arayışlarınız varsa bu daveti sakın kaçırmayın.

Engelsiz Kariyer Günü’nde engellilerin profesyonellerle bilgi alışverişi sağlayabileceği firmalarla mülakat yapacağı engellilere özel bir etkinliktir.
Engelsizkariyer.com, İŞKUR, EXPO Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) ve Yasadikca.com’un katkılarıyla düzenlenecek kariyer dünyasının en büyük buluşması 01-04 Aralık 2016 tarihinde Yeşilköy CNR İstanbul Fuar Merkezi 11. Holl’de 4 gün boyunca saat: 10.00-17.00 arasında gerçekleştirilecek.
Türkiye’nin Engelli İş Gücü Kaynağı Engelsizkariyer.com, 2008 yılında ülkemizde yarattığı inovasyonlarla bir ilki gerçekleştirerek Engelsiz Kariyer Günü etkinliklerini başlattı.
Engelsiz Kariyer Günü'nde yeni bir iş ile kariyer yolculuğuna çıkmak için sektörün öncü firmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve firmalara kariyer hedeflerin ile ilgili merak ettiklerini doğrudan sorabilirsin. Eğer iş arıyorsanız Engelsiz Kariyer Günü'ne katılarak firmalarla tanışarak engelli çalışanlarına sağladıkları özel iş pozisyonları hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu pozisyonlara hemen başvuru yapabilirsin. Engelsiz Kariyer Günü'nde hazırlanacak olan özgeçmişini doğrudan firmalara elden teslim ederek başvuru sürecini hızlandırmak için sizi bekliyoruz.
PROGRAM:
10.00 - 17.00: Firmalarla Engelsiz Kariyer Standında Mülakat/Görüşme
(4 Gün Boyunca)
Ulaşım: Eminönü – Havalimanı Metrosuyla (Atatürk Havalimanı Metro İstasyonundan önce ) CNR Yeşilköy Fuar istasyonunda inerek doğrudan EYAF EXPO’nun istasyon önündeki özel araçlarıyla fuar alanına ulaşabilirsiniz.
Ayrıntılar: Sorularınızı info@engelsizkariyer.com e-posta adresinde bizimle paylaşabilirsiniz.
Bizi Takip Edin: 
facebook.com/engelsizkariyer
twitter.com/engelsizkariyer
linkedin.com/company/engelsizkariyer
 

 

 

 
yukarıya git
Yukarı


Yukarı Yukarı Site Haritası  |   Hakkımızda  |   Üyelik Avantajları  |   Gizlilik Prensibi  |   Genel Koşullar  |   İletişim  |   Medya
Copyright © 2008 Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
OPTİMUM DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. Türkiye İş Kurumu 42 nolu özel İstihdam bürosu lisansı ile faaliyet göstermektedir.
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince " İŞ ARAYANLARDAN ÜCRET ALINMAYACAK VE MENFAAT TEMİN EDİLMEYECEKTİR."