Engelsiz Kariyer Logo  
3. İşveren Farkındalık Ödüller Sahiplerini Buluyor

İş dünyasında engelli farkındalığını arttıran firmalara Engelsiz Kariyer'den ödül.

Türkiye’nin İlk Engelliler İnsan Kaynakları ve Kariyer Portalı Engelsiz Kariyer, insan kaynakları ve kariyer dünyasında işverenlerin doğru ve nitelikli engelli adaylara ulaşmasını, engelli işgücü piyasasının oluşmasını, kariyer planlamasında fırsat eşitliğinin sağlanması gibi kazandırdığı yeniliklerle sektörde kendi alanında hem ilk hem de tematik marka olarak liderlik yapmaktadır.
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘İŞVEREN FARKINDALIK ÖDÜLÜ’, Engelsiz Kariyer'den aday yerleştirmesi yapan firmalara verilecek.
Firmalar tarafından engelli adaylara, seçme ve yerleştirme sürecinde doğru pozisyonlanlarda görev verilmesi, diğer çalışanlarla ayrım gözetmeksizin fırsat eşitliği oluşturulması ve engelli çalışanların işveren memnuniyetlerinin araştırılması değerlendirme kriterleri arasında yer almaktadır. Profesyonel yaklaşım, duyarlılık ve farkındalık örneği sergileyen üç firma, danışman ve değerlendirme kurulumuzun yapacağı değerlendirme sonucunda ‘İŞVEREN FARKINDALIK ÖDÜLÜ 2012’ in sahibi olacak.
Ödül töreni; 15.02.2012 tarihinde Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 17. İnsan Kaynakları Zirvesi ve Fuarı kapsamında Galata Salonu'nda saat: 11.30’de Management Center Turkey, Engelsiz Kariyer ve Eventus’un ev sahipliğinde düzenlenecek. Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan'ın konuk olacağı ‘Engelli İstihdamında Bilişimle Dönüşüm Zamanı’başlıklı seminer programı ardından firmalara takdim edilecektir.www.engelsizkariyer.com