Engelsiz Kariyer Logo  
Yıldızlar Buluşması Engelsiz Kariyer Günleri '17'ya Davetlisiniz

Engelsiz Kariyer Günü 2017, engelli aday arayan firmalarla iş arayan ve staj yapmak isteyen engellileri bir araya getiriyor. Sektörün öncü firmalarına doğrudan ulaşma ayrıcalığı yaşayan engelli adaylar kariyer fırsatlarına daha kolay ulaşabiliyor.

Geçen yıl 4 günlük Engelsiz Yaşam Fuarı Geleneksel “Engelsiz Kariyer Günleri” kapsamında 60 engelli aday istihdam edildi. Yıl içinde Engelsiz Kariyer Günleri görüşmeleri aracılığı ile 100 engelli aday yeni bir kariyer ve iş hayatına katıldı.

Engelsizkariyer.com, Engelsiz Yaşam Fuarı, İŞKUR ve İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü’nün katkıları ile bu yıl da Engelsiz Yaşam Fuarı’nda Engelsiz Kariyer Günü ’17 etkinliği gerçekleştirecek. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle 30 Kasım- 03 Aralık 2017 tarihleri arasında 4 gün düzenlenecek. Sabah saat: 10. 00 – 17.00 arasında firmalar engelli adaylarla yüzyüze görüşmelerini yaparak yüzlerce aday Cv’sine ulaşabilecekler. Engelsiz Yaşam Fuarı’na geçen yıl genel ziyaretçi katılımı 15 bin, genel engelli gruplarından engelli ziyaretçi katılımı ise yaklaşım 9 bin olduğu belirtildi. 4 günlük Engelsiz Kariyer Günleri kapsamında 60 engelli aday işe yerleşirken yıl içinde Engelsiz Kariyer Günleri görüşmeleri sayesinde 100 engelli aday iş fırsatlarından yararlandı. Eğer firma olarak engelli aday ya da engelli olarak iş arayışlarınız varsa bu daveti sakın kaçırmayın.

Engelsiz Kariyer Günü’nde engellilerin profesyonellerle bilgi alışverişi sağlayabileceği firmalarla mülakat yapacağı engellilere özel bir etkinliktir.

Engelsizkariyer.com, İŞKUR, EXPO Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) ve Yasadikca.com’un katkılarıyla düzenlenecek kariyer dünyasının en büyük buluşması 30 Kasım - 03 Aralık 2017 tarihinde Yeşilköy CNR İstanbul Fuar Merkezi 11. Holl’de 4 gün boyunca saat: 10.00-17.00 arasında gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin Engelli İş Gücü Kaynağı Engelsizkariyer.com, 2008 yılında ülkemizde yarattığı inovasyonlarla bir ilki gerçekleştirerek Engelsiz Kariyer Günü etkinliklerini başlattı.

Engelsiz Kariyer Günü'nde yeni bir iş ile kariyer yolculuğuna çıkmak için sektörün öncü firmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve firmalara kariyer hedeflerin ile ilgili merak ettiklerini doğrudan sorabilirsin. Eğer iş arıyorsanız Engelsiz Kariyer Günü'ne katılarak firmalarla tanışarak engelli çalışanlarına sağladıkları özel iş pozisyonları hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu pozisyonlara hemen başvuru yapabilirsin. Engelsiz Kariyer Günü'nde hazırlanacak olan özgeçmişini doğrudan firmalara elden teslim ederek başvuru sürecini hızlandırmak için sizi bekliyoruz.

Katılacak firmalardan bazılar: Apple, Henkel, TEB, Media Markt, THY Turkish Technic, Unilever, Mavi, P&G, Watsons, Wephelp, Teleperformance, Siemens, İTÜ ARI Teknokent, Eczacıbaşı, Decathlon, FLO, DHL, LC Waikiki, Medtronic, Ford Otosan ve Aydınlı.

PROGRAM:

10.00 - 17.00: Firmalarla Engelsiz Kariyer Standında Mülakat/Görüşme

(4 Gün Boyunca)

Ulaşım: Eminönü – Havalimanı Metrosuyla (Atatürk Havalimanı Metro İstasyonundan önce ) CNR Yeşilköy Fuar istasyonunda inerek doğrudan EYAF EXPO’nun istasyon önündeki özel araçlarıyla fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılar: Sorularınızı info@engelsizkariyer.com e-posta adresinde bizimle paylaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

facebook.com/engelsizkariyer

twitter.com/engelsizkariyer

linkedin.com/company/engelsizkariyer
www.engelsizkariyer.com