Engelsiz Kariyer Logo  
YENİ NORMALDE PAZARLAMA ONLINE EĞİTİM

Resim: Beyaz fon üzerinde lacivert ve mavi tonlarda üçgen üzerinde YENİ NORMALDE PAZARLA EĞİTİMİ yazısı, tarih bilgileri yer alan tasarım.

Eğitime Neden Katılmalı?

Türkiye’nin Ulusal Engelli İstihdamı Danışmanlık Ajansı Engelsizkariyer.com’un düzenlediği “Yetkinlik Geliştirme Programı” ile engelli katılımcılara iş dünyasının talep ettiği yetkinlikleri kazandırmayı hedefliyor. Engelli katılımcılar, program çerçevesinde alanında uzman, nitelikli yetkinliklere sahip ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden kişisel ve mesleki yetkinlik kazanacakları farklı başlıklarda eğitimler alacaklar.

Engelsizkariyer.com, kişisel ve mesleki yetkinlik eğitim programlarını 2008 yılından beri düzenli olarak yürütmektedir.

Bugüne kadar yüzlerce firma ve profesyonel eğitimlerden faydalanmış ve yetkinliklerini arttırarak daha iyi bir kariyer ve sürdürülebilir iş hayatında yerlerini aldılar. Aldıkları diplomaların ötesinde katılımcılar sürekli değişim ve gelişim içinde üretkenliklerini arttırarak çalıştıkları firmalarda katma değer sağlayan başarılı çalışan, yüksek aidiyet duygusu ve iş’te mutluluklarını arttırıyorlar.

Yetkinlik Geliştirme Programın ilk konusu ise “Yeni Normalde Pazarlama” oldu.

Pazarlama; kısaca firmaların ürün ve hizmetlerini tüketici grubuna en iyi şekilde sunmak ve satış potansiyellerini arttırmak için uyguladığı planlı eylemleri içeren sürecin tamamıdır.

Yeni normalde, değişen pazarlama ve satış dinamiklerine hakim olmayı hedefleyenler için kariyerlerinde bir adım öne geçmek, değişim ve gelişmelerle ile ilgili donanım sahibi olmak isteyenler bu programda yerini almalı.

Pazarlama konusunda uygulanan teknikler ve iş planları günümüzde birer mesleğe dönüşmüştür. “Yeni Normalde Pazarlama Eğitimi” ile yöneticiler ve iş sahipleri dijital alanlardaki aktivitelerini denetleyebilecek ve yönetebilecekler, geleneksel pazarlamanın yerini dolduran dijital pazarlama alanında kariyer hedefi olan bireyler ise ilgili alanlara hakim bir şekilde başarıyı yakalayacaklar.

Covid-19 pandemisi ile değişen tüketici alışkanlıkları ve talepleri karşısında firmaların, internet uygulamaları üzerinde dijital pazarlama ile değişim geçirdiği günümüzde, mobil pazarlama, içerik pazarlama, sosyal medya pazarlama, e-posta pazarlama ve influancer pazarlamanın en önemli unsurlarından biri olan reklam; internet sayesinde gelişme, dönüşme ve daha etkili hale gelme fırsatı bulacaktır.

Siz de pazarlama konusunda yetkinliklerinizi arttırmak istiyorsanız bu programı sakın kaçırmayın!

 

Bu Program Size Neler Katacak?

• Pazarlama temellerine hakim olacak

• Sürdürülebilir pazarlama metotlarını kavrayacak

•Yeni normalde davranış ve dijital beceri yetkinlikleri kazandıracak

• Eski kalıplaşmış alışkanlıklardan kurtulmanızı sağlayacak

• Kendini pazarlamanın ve pazarlama biliminin profesyonel bir disiplin sureci olduğunu tüm detayları ile kavramanıza fayda sunacak bir program olacak

• Uygulamalı ve görsel örneklerle bilgiyi pratiğe dönüştürerek kendi işinize aktarabilecek

• Eğitmenlerimize farklı sektörlerden konuk konuşmacı olarak katılacak uzman deneyimlerinden yararlanacaksınız.

“Yeni Normalde Pazarlama” eğitiminde, sektörün en sevilen ve bilgi birikimine, uzun yıllar iş hayatı tecrübesine sahip Engelsiz Kariyer Akademi Eğitmeni Ercan Telci tarafından verilecek.

Eğitimimize pazarlama alanında ilham veren, tecrübeli yönetici ve konuk konuşmacı olarak Siemens Türkiye Satış ve Strateji Direktörü Hakan Özdemir eşlik edecek.

 

Hedef Kitlesi Kim?

• Pazarlama sektöründe kariyer yapmak isteyenler

• Sahip olduğu işletmeyi ileriye taşımak isteyenler

• Firmaların pazarlama alanlarında çalışanlar

• Pazarlama konusuna daha bütüncül bir bakış açısı ile bakmak isteyen tüm profesyoneller

• Daha fazla bilgi ve donanım sahibi olmak isteyenler

 

Eğitimci:

Ercan Telci

Satış Bilgeliği Kitabı Yazarı, Eğitmen, Pazarlama Gurusu

 

Konuk Konuşmacı:

Hakan Özdemir

Siemens Türkiye Satış ve Strateji Direktörü

Eğitim Tarihi: 30 Eylül 2020 (Çarşamba) 

Eğitim Süresi: 10.00 – 12.30

Eğitim Yeri: Zoom Platformu

Katılım Belgesi: Eğitim katılım sertifikası sağlanacak

Katılım Ücreti: Ücretsiz

İşaret Dili Çeviri: Profesyonel çevirmenler tarafından yapılacak

Başvuru ve Kayıt: info@engelsizkariyer.com e-posta adresine isim soyisim, e-posta adresi ve telefon bilgilerini paylaşan engelli adaylara eğitime katılmaları için Zoom ID ve Şifre gönderimi yapılacaktır. Bu program sadece %40 ve üzeri engelli adaylar içindir. Engelli olmayan adayların katılım ve başvuruları kabul edilmeyecektir. Katılım sınırlıdır. Kayıt yaptırmayı unutmayın!
www.engelsizkariyer.com