Türkiye İş Bankası
Operasyon Destek Elemanı Alımı
İzmir
Türkiye İş Bankası - Operasyon Destek Elemanı
İş Açıklaması
Balıkesir, Denizli, İzmir, Muğla Ve Uşak İllerindeki Şubelerimizde görev alacak Lise ve Ön Lisans Mezunu Operasyon Destek Elemanı pozisyonundaki çalışanlarımız, Şubelerimizde temel bankacılık hizmeti ve bu hizmetlerin yerine getirilmesine destek olan görevleri yerine getirir. Şubelerimizde performanslarına ve yetkinliklerine göre gişe, operasyon veya kredi hizmetlerinin yerine getirilmesi için görev yaparlar.
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
Aranan niteliklere ve başvuru koşullarımıza ik.isbank.com.tr adresli kariyer sayfamızdaki ilanlar sekmesinden ulaşabilir ve ik.isbank kariyer sayfamızdan üyelik oluşturarak başvuru yapabilirsiniz.
Sosyal Haklar
Çalışanlarımızın sosyal yaşamlarında da İş Bankalı olmanın ayrıcalığını hissetmeleri Bankamız için vazgeçilmezdir. Evlilik, doğum gibi özellikli günlerde yanında olarak ilave gelir desteği sunulmaktadır. Öte yandan zor zamanlarını da birlikte atlatmayı ilke edinen Bankamız, kaza, doğal afet, salgın vb. olumsuz hallere bağlı olarak da ilave gelir desteği sağlamaktadır. Ayrıca, Bankamızdaki çalışma süreleri 15, 20, 25 ve 30.yıla varan çalışanlarımızın bu anını ölümsüzleştirmek adına etkinlikler düzenlenmektedir. Bankamıza ait dinlenme ve tatil tesislerinde konaklama fırsatının yanında, Türkiye’nin en iyi tatil beldelerinde bulunan tesislerde anlaşmalı fiyatlar üzerinden konaklama imkânı sağlanmakta, özel indirim kampanyaları sunulmaktadır.
Alt Logolar
Sosyal Medya’da takip edin!
App Store Google Play
Copyright © 2005 - ∞ Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
EngelsizKariyer.com, sosyal girişimcilik markası olarak EK EĞİTİM İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.' ye ait bir sitedir.
Engelsizkariyer.com Logo
z