Resim: Anakara Hızlı Tren Garı'nda yan yana firma standları önünde yüzlerce görüşme sırası bekleyen adayların yer aldığı görüntü.

Ankara Engelsiz Kariyer Günü, engelli aday arayan firmalarla iş arayan ve staj yapmak isteyen engellileri bir araya getiriyor. 11 yıldır engelli adaylar sektörün öncü firmalarına doğrudan ulaşma ayrıcalığı ile birlikte kariyer fırsatlarına daha kolay ulaşabiliyorlar.

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları (SEIP) desteği ile Diyalog Sosyal Girişimcilik Derneği (DİSODER) tarafından sürdürülen, Engelsizkariyer.com, Ankara İŞKUR İl Müdürlüğü, Ankara Tren Garı (ATG) AVM işbirliği ile Engellilerin Sosyal Hayata Aktif Katılımının ve İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi Projesi (ESKİP) kapsamında, 07 Kasım 2019 tarihinde Ankara’da Engelliler için Kariyer Günü’nü etkinliği düzenlenecek.

Engelsizkariyer.com’un geleneksel olarak düzenlediği #EKG’ye 27 yerel ve ulusal firma katılırken 600’den fazla engelli aday yüz yüze görüşme yapmak için Engelsiz Kariyer Günleri’ne çok yoğun ilgi gösterdi. Engelsiz Kariyer Günü 11. yılında Ankara Tren Garı (ATG) AVM’de düzenlenecek. Her yıl 130’dan fazla engelli adayın %100 istihdama kazandırıldığı Ankara Engelsiz Kariyer Günü 07 Kasım 2019 Perşembe günü 1 gün boyunca düzenlenecek.

25 global ve yerli öncü firmalardan 50’dan fazla insan kaynakları profesyonellerinin Ankara Tren Garı (ATG) AVM’de sabah saat: 10.00 - 16.00 arasında engelli adaylarla yüz yüze iş görüşmelerini yaparak iş teklifinde bulunacaklar. Firmalar 1 günde yüzlerce engelli aday CV’sine ulaşabilme kolaylığı ile aradıkları engelli adaylara ulaşabilme ayrıcalığı yaşayacaklar.

11 yıldır Engelsiz Kariyer Günleri kapsamında her yıl beyaz ve mavi yaka olmak üzere 130’den fazla engelli aday iş fırsatlarından yararlanıyor. Eğer firma olarak engelli aday arıyorsanız ya da engelli aday olarak iş arayışlarınız varsa bu buluşmayı sakın kaçırmayın!

Engelsiz Kariyer Günü, engellilerin İK profesyonelleri ile iş ve kariyer dünyası hakkında bilgi alışverişi sağlayabileceği, firmalarla mülakat yapabileceği en başarılı ilk ve tek engellilere özel bir etkinliktir.

Engelsiz Kariyer Günü'nde yeni bir iş ile kariyer yolculuğuna çıkmak için sektörün önde gelen global ve yerel firmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve firmalara kariyer hedefleri ile ilgili merak ettiklerinizi doğrudan sorabilirsiniz. Eğer iş arıyorsanız Engelsiz Kariyer Günü'ne katılarak firmalarla tanışarak engelli çalışanlarına sağladıkları özel iş pozisyonları hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu pozisyonlara hemen başvuru yapabilirsiniz. Engelsiz Kariyer Günü'nde hazırlanacak olan özgeçmişini doğrudan firmalara elden teslim ederek başvuru sürecini hızlandırmak için sizi bekliyoruz.

Türkiye’nin Engelli İş Gücü Kaynağı Engelsizkariyer.com, 2008 yılından bu yana Türkiye’de ilklere imza attığı sosyal etki, sosyal fayda ve sosyal içerme dolu sürdürülebilir yenilikçi çözümleri ile kendinden söz ettiren engelliler insan kaynakları ve kariyer sitesidir. 2008 yılında Engelsiz Kariyer Günleri buluşmalarıyla verimlilik ve devamlılık odaklı istihdamın öncüsüdür.

PROGRAM:

Tarih: 07 Kasım 2019 Perşembe (1 Gün)

Saat: 10.00 - 16.00: Firmalarla Yüz Yüze Mülakat/ İş Görüşmesi

Yer/Ulaşım: Ankara Tren Garı (ATG) AVM. Eti Mahallesi Celal Bayar Bulvarı No:78 Ankara. (ATG AVM Tren Garı yolcu katı market yanı)

Ayrıntılar: 0 212 505 5 605 nolu telefonla bizi araya bilir ya da sorularınızı info@engelsizkariyer.com e-posta adresinde bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin:

facebook.com/engelsizkariyer

twitter.com/engelsizkariyer

linkedin.com/company/engelsizkariyer

Farkındalık hareketimize katılın #morışıkyak / morisikyak.org

 

 

 

Alt Logolar
Sosyal Medya’da takip edin!
App Store Google Play
Copyright © 2005 - ∞ Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
EngelsizKariyer.com, sosyal girişimcilik markası olarak EK EĞİTİM İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.' ye ait bir sitedir.
Engelsizkariyer.com Logo
z