Resim: Otel balo salonunda yan yana masalarda oturan firma insan kaynakları yetkilileri ile engeli olan bireyler yüz yüze iş görüşmeleri yapıyor. Ayakta da diğer engeli olan adaylar sıra bekliyor.Bursa Engelsiz Kariyer Günü, engelli aday arayan firmalarla iş arayan ve staj yapmak isteyen engellileri bir araya getiriyor. 11 yıldır engelli adaylar sektörün öncü firmalarına doğrudan ulaşma ayrıcalığı ile birlikte kariyer fırsatlarına daha kolay ulaşabiliyorlar.

TANAP Sosyal ve Çevresel Yatırım Programları (SEIP) desteği ile Diyalog Sosyal Girişimcilik Derneği (DİSODER) tarafından sürdürülen, Engelsizkariyer.com, PERYÖN Güney Marmara Şubesi ve Küresel Girişimci Engelliler Derneği işbirliği ile Engellilerin Sosyal Hayata Aktif Katılımının ve İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi Projesi (ESKİP) kapsamında, 26 Eylül 2019 tarihinde Bursa’da Engelliler için Kariyer Günü’nü etkinliği düzenlenecek.

Engelsizkariyer.com’un geleneksel olarak düzenlediği #EKG’ye 27 yerel ve ulusal firma katılırken 600’den fazla engelli aday yüz yüze görüşme yapmak için Engelsiz Kariyer Günleri’ne çok yoğun ilgi gösterdi. Engelsiz Kariyer Günü 11. yılında Bursa Holiday Inn otelde düzenlenecek. Her yıl 130’dan fazla engelli adayın %100 istihdama kazandırıldığı Bursa Engelsiz Kariyer Gün 26 Eylül 2019 Perşembe günü 1 gün boyunca düzenlenecek.

25 global ve yerli öncü firmalardan 60’dan fazla insan kaynakları profesyonellerinin Bursa Holiday Inn otelde sabah saat: 10. 00 - 16.00 arasında engelli adaylarla yüz yüze iş görüşmelerini yaparak iş teklifinde bulunacaklar. Firmalar 1 günde yüzlerce engelli aday CV’sine ulaşabilme kolaylığı ile aradıkları engelli adaylara ulaşabilme ayrıcalığı yaşayacaklar.

11 yıldır Engelsiz Kariyer Günleri kapsamında her yıl beyaz ve mavi yaka olmak üzere 130’den fazla engelli aday iş fırsatlarından yararlanıyor. Eğer firma olarak engelli aday arıyorsanız ya da engelli aday olarak iş arayışlarınız varsa bu buluşmayı sakın kaçırmayın!

Engelsiz Kariyer Günü, engellilerin İK profesyonelleri ile iş ve kariyer dünyası hakkında bilgi alışverişi sağlayabileceği, firmalarla mülakat yapabileceği en başarılı ilk ve tek engellilere özel bir etkinliktir.

Engelsiz Kariyer Günü'nde yeni bir iş ile kariyer yolculuğuna çıkmak için sektörün önde gelen global ve yerel firmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve firmalara kariyer hedefleri ile ilgili merak ettiklerinizi doğrudan sorabilirsiniz. Eğer iş arıyorsanız Engelsiz Kariyer Günü'ne katılarak firmalarla tanışarak engelli çalışanlarına sağladıkları özel iş pozisyonları hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu pozisyonlara hemen başvuru yapabilirsiniz. Engelsiz Kariyer Günü'nde hazırlanacak olan özgeçmişini doğrudan firmalara elden teslim ederek başvuru sürecini hızlandırmak için sizi bekliyoruz.

Türkiye’nin Engelli İş Gücü Kaynağı Engelsizkariyer.com, 2008 yılından bu yana Türkiye’de ilklere imza attığı sosyal etki, sosyal fayda ve sosyal içerme dolu sürdürülebilir yenilikçi çözümleri ile kendinden söz ettiren engelliler insan kaynakları ve kariyer sitesidir. 2008 yılında Engelsiz Kariyer Günleri buluşmalarıyla verimlilik ve devamlılık odaklı istihdamın öncüsüdür.

ROGRAM:

Tarih: 26 Eylül 2019 Perşembe (1Gün)

Saat: 10.00 - 16.00: Firmalarla Yüz Yüze Mülakat/ İş Görüşmesi

Yer/Ulaşım: Holiday Inn Otel, Görükle Mah. Üniversite -1 Cad. No: 914 Nilüfer/Bursa

(Uludağ Üniversitesi Metro İstasyonu Karşısı)

Ayrıntılar: 0 212 505 5 605 nolu telefonla bizi araya bilir ya da sorularınızı info@engelsizkariyer.com e-posta adresinde bizimle paylaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

facebook.com/engelsizkariyer

twitter.com/engelsizkariyer

linkedin.com/company/engelsizkariyer

 

Resim: Bursa Engelsiz Kariyer Günü'nde İş Görüşmelerine Davetlisiniz.P

 

Alt Logolar
Sosyal Medya’da takip edin!
App Store Google Play
Copyright © 2005 - ∞ Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
EngelsizKariyer.com, sosyal girişimcilik markası olarak EK EĞİTİM İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.' ye ait bir sitedir.
Engelsizkariyer.com Logo
z