Siemens Türkiye, Engelsizkariyer.com işbirliği ile engelli gençlere özel düzenlediği Dijital Dönüşüm Kampı ile geleceği yakalamaya davet ediyor. Katılımcılar kamp boyunca yazılım eğitimi programına katılıp sertifikalarını alabilecek, Siemens’te Ar-Ge projelerinde deneyim kazanabilecekler. Hatta iş yaşamlarını Siemens’te sürdürme şansını yakalayabilecekler.

Resim: Engelli katılımcılar ile Siemens yetkilileri sahnede yanyana toplu resim çektiriyorlar.

Türkiye’yi geleceğin dijital dünyasına taşıma misyonunu üstlenen Siemens, 2. Dijital Dönüşüm Kampı ile engelsiz bir kariyer yolculuğu sunarak gençlerin geleceğin dünyasına donanımlı bir şekilde hazırlanmasına katkı sağlayacak.

Siemens 2. Dijital Dönüşüm Kampı’na lise, lisans ya da ön lisans teknik program mezunları başvurabilir.

Başvuruların ardından yapılacak değerlendirme sonucunda seçilen gençler kampta ilk 3 ay boyunca verilecek yazılım odaklı eğitimlerin ardından sınavlara girerek sertifikalarını alacaklar.

Eğitim aşamasından sonra uygun pozisyon olması durumunda kamp katılımcıları kendi alanlarında iş deneyimi elde etmek üzere 6 ay daha Siemens Türkiye bünyesinde çeşitli görevler üstlenecekler. Bu kapsamda katılımcılar Siemens Türkiye Ar-Ge alanında çalışarak profesyonel iş dünyasına ilk adımı atacak ve gerçek bir iş hayatını deneyimleme olanağı bulacaklar.

Resim: Siemens ve Engelsizkariyer.com'un logolarının yer aldığı tekerlekli sandalyede oturan ve gülümseyen bir erkek. Arka fonda da bulanık görünen 1 kadın 2 erkek görüntüsü ver alıyor.

Katılımcılar, program süresince ve sonrasında yapılan değerlendirmeler sonucu kariyerlerine Siemens Türkiye’de devam etme imkanına da sahip olabilecekler.  

Siemens Türkiye’nin Engelsizkariyer.com işbirliği ile düzenlediği 2. Dijital Dönüşüm Kampı’nda yerini almak isteyenler başvurularını aşağıdaki bağlantılardan yapabilir:

Programı başvurusu için koşullar:

 Lise, ön lisans veya lisans teknik program mezunu

· 20-30 yaş arası

· Yazılıma meraklı

· Haftada 5 gün eğitim/çalışma temposuna hazır

HEMEN BAŞVURU İÇİN LİNKİ TIKLAYIN

Alt Logolar
Sosyal Medya’da takip edin!
App Store Google Play
Copyright © 2005 - ∞ Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
EngelsizKariyer.com, sosyal girişimcilik markası olarak EK EĞİTİM İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.' ye ait bir sitedir.
Engelsizkariyer.com Logo
z