Engelsizkariyer.com Gizlilik Prensibi

Engelsizkariyer.com Gizlilik Prensibi

Türkiye’nin ilk kapsayıcı engelli istihdamı markası engelsizkariyer.com, kurulduğu günden bugüne engellilere insan kaynakları ve kariyer sitesidir. 6698 sayılı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” uyarınca kişisel verileriniz veri sorumlusu olarak engelsizkariyer.com tarafından korunarak aday gizliliğine önem vermektir.

Engelsizkariyer.com internette yüzde yüz gizlilik ilkesini benimseyen bir insan kaynakları ve kariyer içeriği sağlayan bir sitedir.

Çalıştığınız firma, engelsizkariyer.com üyesi ise öz geçmişinizin firmanız tarafından görülmesini istemiyorsanız bu talebinizi/isteğinizi kolaylıkla öz geçmiş formunda bulunan "AMBARGO" bölümünde firmanızı işaretleyerek ya da yazarak sağlayabilirsiniz. Sizin üyelik gizliliğinizi korumak için "Bu Markayı İstemiyorum" dediğiniz bir firmanın ismi saklı olan ilana eğer başvuru yaparsanız başvurunuz firmaya iletilmeyecektir.

Engelsizkariyer.com'da öz geçmiş formunu dolduran ve üye olan adayların iletişim için -telefon numaraları, e-posta vb. gibi- adresleri üyelik sözleşmesini okuyup KVKK kapsamındaki şartlarımızı kabul ederek sitemize üye olan kurumsal firmalarla paylaşılmaktadır.

Engelsizkariyer.com, özel sektörde Türkiye’nin ilk engelli aday öz geçmiş veri tabanına sahip sitesidir. % 40 ve üzeri engeli olan adaylarımızın sitemize üye olarak kendilerinin oluşturduğu veri tabanıyla firmalar aradıkları engeli olan yeteneklere, engeli olan adaylar da aradıkları iş fırsatlarına kolayca ulaşabilmektedir.

Site hem adaylara hem de insan kaynakları sektörüne engelli istihdamı başlığında benzersiz ilham veren en güncel içerikler sağlar. Eğer hiçbir firmanın öz geçmişinizi görmesini istemiyorsanız ve öz geçmişinizi sadece ilanlara başvuru yapmak için kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken öz geçmişinizi "PASİF" hale getirmektir.

Sitemize kurumsal üye firma insan kaynakları profesyonellerinin öz geçmişinizi görebilmesi için öz geçmişinizin mutlaka "AKTİF" hale getirmeniz gerekir. Böylece oluşturduğunuz öz geçmişiniz sadece engelsizkariyer.com'a üye olan firma kullanıcıları tarafından görüntülenebilecektir.

Engelsizkariyer.com sitesine üye olan istenilen ve beklenen gizlilik prensiplerine, şartlara uymayan kişi veya kuruluşların bu prensipleri yerine getirmeyip istenmeyen bir durumla karşılaşırlarsa engelsizkariyer.com sorumlu tutulamaz. Böyle bir durumda istediğiniz an öz geçmişinizi sistemimizden silebilirsiniz.

Sitede size ait üye kullanıcı adınız ve şifrenizle aynı anda iki kişi sisteme giremez. Eğer site üzerinde size ait şifre ve kullanıcı adıyla sisteme giriş yapıldığını fark eder ya da bir bilgi alırsanız hemen siteye tekrar giriş yaparak anında şifrenizi değiştiriniz. Sitede şifre değişikliği için kendi özel sayfanızdaki ad, soyad, e-posta, rumuz ve şifre bilgilerinizi değiştirmenizi sağlayan bölüme girebilirsiniz.

Engelsizkariyer.com'daki tüm çalışmalarınızı tamamladıktan hemen sonra özel "ÇIKIŞ" butonunu tıklayarak çıkmanız üye gizliliğinizi korumak ve güvenliğiniz açısından oldukça önemli olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Engelsizkariyer.com'un en çok üzerinde durduğu aday gizlilik prensibinde tüm gayretlerimize rağmen olumsuz bir durum söz konusu olursa hiç zaman kaybetmeden konuyu "YARDIM" bölümüne girerek bize iletebilirsiniz.

Türkiye’nin en başarılı sosyal girişimcilik markaları arasında yer alan engelsizkariyer.com'a verdiğiniz destek, önem ve duyduğunuz güven için çok teşekkür ederiz.

Engelsizkariyer.com

Türkiye’nin İlk Kapsayıcı Engelli İstihdamı Markası

Alt Logolar
Sosyal Medya’da takip edin!
App Store Google Play
Copyright © 2005 - ∞ Engelsizkariyer.com - Her hakkı saklıdır.
EngelsizKariyer.com, sosyal girişimcilik markası olarak EK EĞİTİM İNSAN KAYNAKLARI VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.' ye ait bir sitedir.
Engelsizkariyer.com Logo
z